Použitelnost webu

Použitelnost webu

Jistě se vám někdy stalo, že jste si zobrazili webové stránky, na kterých jste potřeboval inajít určitý údaj, avšak jste se na nich nemohli vyznat a orientovat přes množství nabídek a položek. Stránky, které vytvoříme my, se mohou pochlubit velkou použitelností. Protože, i když budete mít sebekrásnější a efektnější stránky, avšak zákazník se na nich nevyzná a jejich použitelnost je k ničemu, pak se očekávaný výsledek nedostaví. 

 

Vysoká použitelnost stránek od nás 

Chcete, aby vaše stránky vašim zákazníkům život usnadňovaly, místo ztěžovaly? Nechejte nám vystavět jejich strukuru tak, aby orientace na nich byla snadná pro kohokoliv. Ukážeme vám, že použitelnost vašeho webu můžeme značně zvýšit. Pro použitelnost webu je důležitá správná funkce navigace, grafického návrhu a zároveň celková funkcionalita webu. 

 

Použitelnost webu prověříme

Provozujete stávající web? Nechejte nás otestovat jeho použitelnost a tedy to, jak je pro vaše návštěvníky uživatelsky přívětový! Pomocí chytrých triků a našich zkušeností vám dokážeme stránky přetvořit na prostředí, kde se bude každý orientovat intuitivně a bez zbytečného tápání. 

Použitelnost webu na jedničku 

Spolupracujte s námi a zaručíme vám, že již žádný návštěvník z vašeho webu neodejte, aniž by nenašel to, co hledal. 

 

SEO " src="/www/images/Stat%20-%20prohlížeče.PNG" alt="Analýza, SEO " width="960" height="549" />

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |