Firemní logo a logotyp

Logo

Logo vlastní snad každá firma. Jedná se o prvek, který slouží k základní indentifikaci firmy. Logo by mělo zapadat do jednotného korporátního stylu, mělo by být snadno zapamatovatelné, výrazné a atraktivní. 

 

Vyměnit logo není snadné 

Než je logo nasazeno, je třeba skutečně dobře vybírat. Vyměnit jedno logo za druhé totiž není vůbec snadné. Naopak, naučit své zákazníky, aby se hlásili k logu novému, může představovat pěkný oříšek. Proto je třeba hned na začátku vybírat logo skutečně obezřetně a tak. aby vyhovovalo po co nejdelší dobu. Logo úzce souvisí s budováním značky. Dobré logo může zákazníky nalákat a přimět je, aby se s vaší firmou a jejími cíly identifikovali. Logo je jeden ze základních prvků korporátní identity. 

 

Kreativní návrh loga

Potřebujete logo pro vaši novou společnost? Neváhejte se obrátit na nás, abychom vám navrhli logo speciálně pro vaši společnost. Nabízíme návrh loga snadno zapamatovatelného, loga, které bude neotřelé, loga, které bude dobře vystihovat činnost a charakter firmy. Navrhneme pro vás buď logo, které se bude skládat pouze z obrázku, případně i logo, které bude obsahovat také určitý text, např. názerv firmy. 

Kreativní tvorba loga

Logo pro vás nejenom navrhneme, ale zároveň ho i vyrobíme. Logo pak dodáme v potřebné velikosti a ve všech možných formátech, které náš klient potřebuje. Logo vytvoříme v bitpamovém souboru, stejně jako v křivkách. Během celého procesu s našimi klienty aktivně komunikujeme. 

Tvorba logotypů

Logotypy mnoho z nás nesprávně zaměňuje za loga. Oproti logu, jehož součástí mohou být nejrůznější grafické prvky, se logotyp skládá pouze z písmen, avšak graficky upravených. Naše společnost pro vás zajistí i tvorbu logotypů.

 

logo

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |