Tvorba webových stránek

Profesionální tvorba webových stránek a e-shopů. Interaktivní a responzivní webdesign, který je základem k úspěšným a funkčním webovým stránkám. Základem je CMS Genes+ intuitivní administrace a webdesign, který je tvořen na míru každému klientovi. Specializujeme se na tvorbu B2B webových stránek pro firmy.

Reference WEBOVÝCH STRÁNEK  MÁM ZÁJEM O KONZULTACI

Co můžete očekávat:

Konzultace

V první řadě je potřeba váš plánovaný projek, webové stránky, řádně zkonzultovat. Zjistíme co od webu očekáváte, jaké máte cíle, kdo je vaše konkurence, jakou máte představu o financování apod. Následně vytvoříme návrh řešení, projekt a cenovou kalkulaci.

Základem webových stránek je CMS GENES+

Základním stavebním kamenem většiny webových stránek je náš administrační systém CMS GENES+, který intuitivní a velice jednoduchý. Slouží pro snadnou správu obsahu vašich webových stránek. CMS systém je také psán a optimalizován pro SEO a tedy každé naše webové stránky jsou již SEO optimální.

Pokud má zákazník zájem o jiný administrační systém nebo jen a pouze čisté webové stránky, rádi vám vyhovíme.

Webdesign a grafika webů - UX a UI

Po konzultaci již víme důležité infomace o vaší firmě a vašich zákaznících a můžeme tedy navrhnout rozložení prvků, barvy a celý webdesign. Každý webdesign který vytvoříme je unikátní. Nepoužíváme grafické šablony, ale vytváříme design na míru.

Přizpůsobí se každému prohlížeči a přístroji

Webdesign připravujeme a promýšlíme tak, aby odpovídal všem moderním trendům a byl tedy responzivní. Následné programování PHP a kódování grafiky CSS je prováděno také v souladu s nejnovějšími trendy.

Vývojový a testovací provoz

Všechny webové stránky procházejí vývojovým a testovacím provozem, kde ve finále ladíme drobné nedokonalosti a celý web připravujeme k ostrému provozu.

Vlastní hosting a správa domény

Pro provoz webových stránek vám poskytneme vlastní zabezpečený webhosting a kompletní správu domény. Připravíme e-mailové adresy a další potřebné věci.

Plný servis a podpora

Spuštěním webových stránek do provozu naše spolupráce zdaleka nekončí. O své klienty se staráme a webové stránky hlídáme aby vše fungovalo jak má. Po spuštění webu do provozu také konzultujeme následný marketing, PPC, SEO a další.

 

Reference WEBOVÝCH STRÁNEK  MÁM ZÁJEM O KONZULTACI

Zpět na funkce