Internetové bannery

Internetové bannery

Chcete inzerovat na internetu? Kromě tzv. PPC kampaní máte na výběr reklamu bannerovou. V takovém případě si vyberete médium, na kterém chcete inzerovat a domluvíte s nimi určitou kampaň, případně můžete takto inzerovat i na vlastních stránkách. Tímto způsobem je možné upozornit např. na některou novinku, nový produkt, nebo další důležitou novou skutečnost. 

Bannerová internetová kampaň 

Internetová kampaň se pak se realizuje pomocí tzv. bannerů, což jsou reklamní proužky, které obsahují buď obrázek, nebo krátkou animaci. V některých případech může jít dokonce o animaci ozvučenou. Ozvučení může zaznít tehdy, pokud přejede uživatel přes banner kurzorem myši. po kliknutí na banner je uživatel nasměrován na určité webové stránky, které zvolí zadavatel kampaně. Některé bannery však nemusí přímo nutit k prokliku, ale mohou sloužit i jako tzv. imageová reklama, tedy stačí, pokud je uživatel pouze vidí. 

Internetové bannery jsou standardizované 

Internetové bannery se vyrábějí v několika standardizovaných velikostech, jsoun rozdělené také do typů podle jejich umístění na internetové stránce. Bannery mají přesně dané rozměry, které jsou udávané v pixelech. Tak např. leaderborad je banner, který je ujmístěný v čele stránky a jeho rozměry činí 728 pixelů na šířku a 90 bodů na výšku. V současné době je definováno 18 nejrůznějších formátů bannerů. 

Internetové bannery pro vás

Naše grafické studio pro vás vyrobí internetové bannery, které budou jednak správně fungovat, ale také reklamní bannery, které budou skutečně efektní a atraktivní. Vyrobíme vám bannery ve všech možných velikostech a formátech, které nám zadáte. 

 

Bannery

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |