Mobilní webové stránky

Mobilní web

Prohlížet si webové stránky pomocí mobilních telefonů je dnes něco naprosto běžného. Není se čemu divit, mobilní telefony nosíme při sobě přece jenom zdaleka nejčastěji oproti počítačům a tabletům. Mobilní telefony dneška se také mohou pochlubit snadným ovládáním a kvalitním displejem. Rozšířena je také nabídka nejrůznějších datových tarifů. Je tedy velká pravděpodobnost, že k vašim stránkám bude někdo přistupovat právě z mobilního telefonu a vy byste na to měli být připraveni. 

Internetové stránky optimalizované pro mobily

Nabízíme vám mobilní webové stránky, které se budou pěkně a správně zobrazovat i na mobilním telefonu. Pokud byste si totiž zobrazili na displeji internetové stránky optimalizované pro obrazovku PC, většinou byste se na těchto stránkách příliš nevyznali. Právě proto je důležité vytvořit verzi stránek, které bude určena mobilním telefonům. Takové stránky se pak po rozpoznání, že prohlížející používá mobilní telefon, zobrazí ve speciální optimalizované podobě. 

 

 

Stránky, které vypadají i na mobilu pěkně

Stránky, které budou optimalizované pro mobilní telefony, vytvoříme tak, aby se na nich návštěvník dobře vyznal a aby přišel o co nejméně z toho, co nabízí stránky běžné. Je třeba si uvědomit, že při prohlížení internetových stránek v mobilním telefonu návštěvník většinou nehledá atraktivní grafiku, ale především informace. Mobilní internetové stránky od nás mu je předají snadno a rychle. ¨

Stránky se speciálním ovládáním

Při tvorbě mobilních internetových stránek dbáme na odlišnosti ovládání prohlížeče v mobilu. Vytváříme tedy takové navigační prvky, které lze snadno ovládat prsty. Zároveň dbáme na to, aby tyto stránky nebyly příliš objemné a netrvalo dlouho, než se uživateli stáhnou a zobrazí. 

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |