Správa e-shopu

Správa e-shopu zahrnuje mnoho činností, které se často jednoduše nedají stíhat, a tak je běžné, že provozovatelé elektronických obchodů využívají pomoci zkušených profesionálů. Naše firma vám nabídne vysoce kvalitní stránky s komerčním zaměřením, ale také jejich následnou správu. Svěřte nám již rozběhnutý e-shop, pokud na něj nemáte dostatek času a máte pocit, že poněkud upadá.

E-shop zkušeně

Díky zkušeným pracovníkům nabídneme správu e-shopu za velmi přijatelné až překvapivé ceny. Zajistíme komunikaci se zákazníky, která je základem prodeje, objednávky, poptávku a nabídku, náš správce bude aktualizovat interní obsah a neustále pružně reagovat na návrhy či připomínky uživatelů. Samozřejmostí jsou také nové grafické návrhy v souladu s trendy webové architektury.

Snadná administrace

Pro správu webů se využívají nejrůznější aplikace a administrační systémy, jako je například WordPress nebo Prestaport, které u nás patří k těm nejrozšířenějším. Také my používáme osvědčené a celosvětově používané programy pro správu vašeho e-shopu, které se mohou stát součástí vašich nových stránek, nebo těch stávajících, které využívají ne právě šikovnou administraci. Velmi rádi doporučíme ty nejlepší redakční systémy pro úpravy designu stránek, nebo publikování jakéhokoliv textu.

E-shop a reklama

E-shopy jsou spjaty s nejrůznějšími formami reklamy a reklamních kampaní, ať již na nich vyděláváte nebo jste na druhé straně a naopak za reklamu platíte. Chcete mít na svých stránkách umístěný banner nebo 3D vizualizaci produktů? Potřebujete finanční podporu pro provoz internetového obchodu? Zkuste některou z námi nabízených možností reklamy a propagace, která vydělává.

SEO ke správě e-shopu také patří

Optimalizace pro vyhledávače již dnes patří neodmyslitelně v podstatě ke každé stránce, blogu nebo diskuznímu fóru. U elektronických obchodů to platí možná dvojnásob, jsou komerční a většina jejich provozovatelů tedy vyžaduje co nejvíce příchozích. Pokud si vyberete naši správu e-shopu, zajistíme i vhodné a účinné SEO, cílené na potřebnou skupinu zákazníků.

 

 

správa e-shopu

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |