Webdesign

Kde jsou ty doby, kdy každý, kdo chtěl publikovat na internetu, potřeboval znalost jazyka HTML a disponovat vyspělými počítačovými schopnostmi. V současné době může publikovat každý, kdo dokáže psát, a to díky vyspělým redakčním, neboli CRM administračním systémům. 

CRM systém pro vlastní správu stránek 

Svět se neustále mění a ve firemním životě to platí dvojnásob. Pokud jste získali internetové stránky, do kterých někdo zasadil váš obsah, pak obsah těchto stránek již další den nemusí vyhovovat. je všakl velmi zdlouhavé, abyste ke každé sebemenší změně na webu museli volat programátora. Proto každá firma potřebuje, aby své stránky mohla aktualizovat sama. Právě k tomu slouží CRM neboli redakční systém. 

Redakční systémy umožní snadnou publikaci

Díky těmto systémům je možné zveřejňovat obsah na internetových stránkách tak snadno, jako když píšete v textovém editoru. Text si zde můžete i sami formátovat, vložit k němu obrázky, nebo odkazy. V redakčním systému se zastává zásada "to, co vidíte, je také to, co dostanete" (WYSIWYG). Nepotřebujete tedy disponovat žádnými speciálními znalostmi, ale stačí svůj obsah vepsat a vložit a poté stisknutím jednoho tlačítka publikovat na vašich internetových stránkách. 

Redakční systémy od nás

Naše společnost vám připraví redakční systém, který můžete snadno ovládat. Své stránky budete moci spravovat odkudkoliv, ke správě přitom nepotřebujete nic jiného než internetový prohlížeč a internetové připojení. 


CRM

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |