Optimalizace pro rychlost

Optimalizace

Věřte, že nic nenaštve uživatele tak, jako když se jim stránky načítají velmi pomalu. Pokud uživatel čeká, než se mu načte stránka neúnosně dlouho, pak se velmi často sebere a jde pryč. Proto je tedy třeba dbát na to, aby se vaše stránky stránky nenačítaly příliš dlouho a aby jejich objem nepřebujel do neúnosné velikosti. 

Optimalizace pomůže návštěvníkům čekat kratší dobu

Rychlost načítání stránek může být ovlivněna několika různými kritérii. Nemusí jít jen a pouze o to, jaký objem stránka zabírá, ale o celou řadu velmi odborných záležitostí, které může poznat pouze zkušený kóder. 

Optimalizace pro všechny prohlížeče

My pro vás můžeme provést analýzu vašich stránek, odhalit, v čem je problém a ten potom napravit. Vaše stránky optimalizujeme pro použití všech známých internetových prohlížečů. Takto si můžete být jisti, že vaši návštěvníci nebudou neúměrně dlouho trpět při čekání na zobrazení vašich stránek a že z tohoto důvodu také o žádného návštěvníka nepřijdete. 

 

optimalizace, rychlost

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |