Responsive webdesign

Responsive webdesign

V současné době je naprosto běžné, že se lidé připojují k internetu pomoc nejrůznějších zařízení. Může to být třeba tablet, chytrý telefon, nebo počítač s velkorozměrným monitorem. Je jasné, že na internetové stránky, které jsou vytvořeny běžným způsobem, se budou na těchto různých zařízeních zobrazovatn různě. Právě tzv. responsive webdesign je systém, který umožní zobrazení stránky nezávislé na platformě. 

Responsive webdesign zobrazí stránky vždy správně

Internet je dnes všudypřítomný a to, že si lidé budou prohlížet vaše stránky třeba na displeji mobilního telefonu, je dost pravděpodobné. Proto byste měli být i na takovou možnost připraveni. Pokud zvolíte stránky vytvořené podle zásad responsive webdesigne, pak si můžete být jisti, že vaše stránky se budou i nadále zobrazovat správně. 

Inteligentní systém rozezná platformu 

Díky responsive webseignu se totiž stránky zobrazují podle toho, pomocí které platformy si je uživatel prohlíží. Inteligentní systém dokáže tuto platformu rozeznat a obsah stránek zobrazí podle této použité platformy. Stránky tedy nebudou zobrazeny všude úplně totožně, ale budou vždy zobrazeny správně. 

Responsive webdesign umožní variabilní velikost prvků 

Tento systém je umožněn díky speciálnímu programování. Tak například i obrázky, které jsou jinak neměnné, se zde budou přizpůsobovat použitému zařzení, rozměry všech prvků se neuvádějí v pevných údajích, ale jsou vyjádřeny v procentech. 

 

responsive webdesign

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.