Full servis a podpora

Full servis a podpora

Potřebujete internetové stránky? Dnes platí, že firma bez svých vlastních www stránek prakticky nemůže existovat. Vlastní www stránky jsou jednak vizitkou firmy, dále jde o skvělou možnost, jak o sobě dát vědět a získat tak nové klienty. Zároveň firem, které nabízejí tvorbu stránek, je jako hub po dešti. Chcete vědět, čím se odlišuje právě naše nabídka? 

Stránky od A do Z 

Naše společnost vám nabízí skutečně široké služby. V oblasti tvorby www stránek nabízíme full servis, tedy plnohodnotnou podporu, kdy se o vaše stránky postaráme od a do zet. Vše začne návrhem tvorby webových stránek, díky úvodní konzultaci připravíme několik návrhů, ze kterých si klient posléze vybere. 

Nejenom grafika, ale také obsah

Tvorba stránky probíhá ve spolupráci s grafikem a kódérem  naší společnosti. Kromě layoutu a grafických prvků na vaší stránce se však postaráme také o její obsah. Stačí, pokud nám sdělíte požadavky na obsa vašich stránek v bodech a náš copywriter tyto body rozpracuje a připraví profesionální text s patřičnými korekturami, text stylisticky a gramaticky správný. 

 

full servis, podpora

 

Servis i v oblasti optimalizace pro vyhledávače 

O vaše stránky se však postaráme i co se týká jejich optimalizace pro vyhledávače. Již při tvorbě pbsahu budeme mít na zřeteli tuto zásadu. Provedeme analýzu klíčových slov, návštěvnosti a přivedeme na vaše stránky více návštěvníků.

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.