3D firemní maskot

Máte ve firmě nějakého toho maskota, který vaši společnost charakterizuje a dodává jí na osobitosti? Žije váš maskot zatím pouze ve vašich představách nebo ve dvourozměrném světě? A co byste řekli na to, aby váš maskot ožil a ukázal se v celé své kráse ve třech rozměrech? 

3D maskoti prezentují firmu velmi živě

Naše společnost pro vás může také vyvinout speciální 3D maskoty,tedy pohybující se postavičky, které firmu prezentují velmi působivě a přitom přitažlivě. S 3D maskoty se ztotožňují nejenom děti, i pro dospělé 3D maskot představuje určité polidštění internetových stránek a jejich přiblížení uživateli. 

3D maskot - průvodce o vašich stránkách, nebo po vaší nabídce

3D maskot, kterého pro vás vyrobíme, se může pohybovat, může návštěvníkům stránek např. radit, kam se mají vydat, nebo třeba mohou poradit s výběrem výrobků a služeb od vaší společnosti. Možnosti maskotů jsou skutečně velmi široké, jistě přijdete na mnohé vy sami, nebo si je můžete nechat navrhnout do nás. 

 

3D firemní maskoti

 

3D maskot podle vašich představ

Vašeho maskota vám také rádi navrhneme podle vašich představ, nebo je vymyslíme sami tak, aby co nejvíce odpovídali charakteru vaší společnosti. Při vymýšlení vašeho maskota můžete zapojit skutečně širokou fantazii, počítačové zpracování totiž umožňuje nenechat se nijak omezovat. Váš maskot může být robot, zvíře, pohádková postava, nebo může jít o zcela novou a ne zcela identifikovatelnou formu. 

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |