Propagační materiály - Corporate Identity

Propagační materiály (Soft copy, Hard copy)

Snad každá firma potřebuje určité propagační materiály. Ať jsou to třeba nejrůznější letáky, brožury, katalogy, hlavičkový papír, přání, manuály, výroční zprávy a mnoho dalšího. Pokud chcete, aby tyto materiály zachovávaly jednotný styl a aby tyto materály vypadaly skutečně atraktivně, neváhejte se obrátit na nás.  

Propagační materiály jako součást korporátní identity 

Propagační materiály vaší firmy by měly působit jednotně a měly by být součástí tzv. jednotného firemního vzhledu. My se s vaším korporátním stylem seznámíme a vytvoříme návrhy propagačních materiálů, které skvěle zapadnou do vašeho stylu a přitom budou působit efektně a atraktivně. 

Propagační materiály tištěné i elektronické

Firemní propagační materiály však nemusejí představovat pouze tištěné dokumenty. Může jít také o materiály elektronické, jako jsou nejrůznější grafické elektronické prvky, nebo třeba animace. Navrhneme a zhotovíme pro vás i tyto materiály, opět s patřičnou dávkou kreativity a neotřelosti. 

 

Obsah propagačních materiálů

Pomůžeme vám i s obsahem propagačních materiálů, navrhneme chytlavé slogany a titulky, které budou fungovat. Provedeme korekturu vámi dodaného textu po stránce gramatické, i stylistické, případně navrhneme úpravy, nebo vytvoříme text zcela nový a původní. 

 

Propagační materiály

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.