Propagační materiály - Corporate Identity

Propagační materiály (Soft copy, Hard copy)

Snad každá firma potřebuje určité propagační materiály. Ať jsou to třeba nejrůznější letáky, brožury, katalogy, hlavičkový papír, přání, manuály, výroční zprávy a mnoho dalšího. Pokud chcete, aby tyto materiály zachovávaly jednotný styl a aby tyto materály vypadaly skutečně atraktivně, neváhejte se obrátit na nás.  

Propagační materiály jako součást korporátní identity 

Propagační materiály vaší firmy by měly působit jednotně a měly by být součástí tzv. jednotného firemního vzhledu. My se s vaším korporátním stylem seznámíme a vytvoříme návrhy propagačních materiálů, které skvěle zapadnou do vašeho stylu a přitom budou působit efektně a atraktivně. 

Propagační materiály tištěné i elektronické

Firemní propagační materiály však nemusejí představovat pouze tištěné dokumenty. Může jít také o materiály elektronické, jako jsou nejrůznější grafické elektronické prvky, nebo třeba animace. Navrhneme a zhotovíme pro vás i tyto materiály, opět s patřičnou dávkou kreativity a neotřelosti. 

 

Obsah propagačních materiálů

Pomůžeme vám i s obsahem propagačních materiálů, navrhneme chytlavé slogany a titulky, které budou fungovat. Provedeme korekturu vámi dodaného textu po stránce gramatické, i stylistické, případně navrhneme úpravy, nebo vytvoříme text zcela nový a původní. 

 

Propagační materiály

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |