3D animace

3D animace představují další součást stránek, díky kterým je možné webovou prezentaci patřičně oživit a vtisknout jí osobitost. 3D animace od naší společnosti jsou mimořádně povedené, vytváříme je na přání zákazníka, kterému však dokážeme poradit a nabídnout řešení, které vychází z našich zkušeností. 

3D animace rozpohybují vaši prezentaci 

3D animace nepředstavují jen prostředí, ve kterém se postavy pohybují, ale jde o  jakékoliv prostředí, ve kterém se mění např. úhel "kamery", barvy, či zdroje světla a vše dohromady představuje poutavé představení. Animace probíhá tak, že se nejprve definuje kostra prvků, které se mění v průběhu času. U této kostry se určí její hybnost a vše se rozpohybuje.

 

 

 

3D animace věrné a plynulé

Ve skutečnosti se jedná o dost náročný proces, který je možný jen díky nasazení vyspělé počítačové techniky a díky umu našich odborníků. Jen tak bude výsledek skutečně realistický a bude působit plynule. Objednejte si 3D animace od naší společnosti a uvidíte, že výsledek vaše stránky osvěží a dodá jim na dynamice. 

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |