Facebookový účet od nás

Jak jsme již zdůrazňovali, přítomnost na sociálních sítích je velmi důležitým marketingovým nástrojem. Bylo by obrovskou škodou tento nástroj nepoužívat a hlavně nevyužívat ho naplno. Dnes jde o samostatný obor, ve kterém Vám můžeme nabídnout své služby. 

 

Facebookový účet od GENES Media

Pokud jste ještě na Facebooku a dalších sítích nezačali komunikovat, pak Vám vaše "fanouškovské" stránky na sociálních sítích založíme, naplníme je obsahem a přivedeme na ně také Vaše fanoušky. Vyplníme správně veškeré důležité údaje na stránkách, přidáme profesionální fotografii. Víme, jak zvýšit rapidně navštěvovanost Vašeho profilu a jak na Facebooku i dalších sítích i nadále zaujmout. 

 

Každodenní péče o profil

Pro naše klienty vytvoříme strategii komunikace prostřednictvím sociálních sítí a tyto sociální sítě pro ně začneme plnit obsahem, případně komunikovat s fanoušky. Uvědomujeme si, jak je komunikace prostřednictvím sociálních sítí důležitá a jak snadno se jejím prostřednicvím může vylepšit, nebo i pokazit obraz společnosti. Samozřejmostí je také důvěrná znalost podmínek jednotlivých společností, aby Vaše firma nemohla o svůj facebookový profil přijít. 

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |