vrátit se na
úvodní stránku

Konzultace

Konzultace

Nemusíte se bát, že by se naše společnost skládala pouze z nekomunikativních počítačových odboníků, kteří se baví prostřednictvím HTML jazyka. A rozhodně se nebojte, že budeme používat termíny, kterým byste vy, naši klienti neporozumněli! Komunikace s klienty je pro nás prvořadá! 

Úvodní konzultace zdarma 

Ještě před tím, než si u nás cokoliv objednáte, vám nabízíme konzultaci zdarma. Zakládáme si na lidském přístupu, osobní rozhovor je dobrým startem případné zakázky. I když si nás nevyberete, můžete se s námi poradit, do čeho byste měli investovat, co zlepšit a hlavně jak by vájm v tom mohla právě naše firma pomoci. Pokud si nás pro vaši zakázku zvolíte, pak konzuůtace a komunikace rozhodně nekončí. 

Bez komunikace to nejde

S našimi klienty se snažíme komunikovat na pravidelné bázi. Pokud se dohodneme na zakázce, předáváme pravidelné reporty o tom, jak pokračujeme ve zpracování zakázky. Nemusíte se bát, že byste svoji zakázku nemohli nijak ovlivnit. Váš názor je pochopitelně prvořadý. 

Neobrátíme se k vám zády 

Konzultace budou probíhat během celého procesu zakázky, dokonce i po skončení. Je pro nás důležité, aby námi navržené a vytvořené řešení fungovalo tak, jak má. Nemusíte se obávat, že bychom se k vám po dodání zakázky obrátili zády. 

 

Konzultace

Kontaktní formulář

Digitalizace VHS kazet na DVD Digitalizujeme vaše VHS videokazety na DVD do počítače, na pevný disk nebo flash disk. Záloha VHS, MiniDV, Hi8 kazet do počítače.

Venkovní vířivky Praha Vířivé vany na zahradu a do exteriérů. Prodej vířivek v našem Showroomu v Praze - SPA Vířivky.