vrátit se na
úvodní stránku

3D animace

3D animace představují další součást stránek, díky kterým je možné webovou prezentaci patřičně oživit a vtisknout jí osobitost. 3D animace od naší společnosti jsou mimořádně povedené, vytváříme je na přání zákazníka, kterému však dokážeme poradit a nabídnout řešení, které vychází z našich zkušeností. 

3D animace rozpohybují vaši prezentaci 

3D animace nepředstavují jen prostředí, ve kterém se postavy pohybují, ale jde o  jakékoliv prostředí, ve kterém se mění např. úhel "kamery", barvy, či zdroje světla a vše dohromady představuje poutavé představení. Animace probíhá tak, že se nejprve definuje kostra prvků, které se mění v průběhu času. U této kostry se určí její hybnost a vše se rozpohybuje.

 

 

 

3D animace věrné a plynulé

Ve skutečnosti se jedná o dost náročný proces, který je možný jen díky nasazení vyspělé počítačové techniky a díky umu našich odborníků. Jen tak bude výsledek skutečně realistický a bude působit plynule. Objednejte si 3D animace od naší společnosti a uvidíte, že výsledek vaše stránky osvěží a dodá jim na dynamice. 

Kontaktní formulář

Digitalizace VHS kazet na DVD Digitalizujeme vaše VHS videokazety na DVD do počítače, na pevný disk nebo flash disk. Záloha VHS, MiniDV, Hi8 kazet do počítače.

Venkovní vířivky Praha Vířivé vany na zahradu a do exteriérů. Prodej vířivek v našem Showroomu v Praze - SPA Vířivky.