vrátit se na
úvodní stránku

User friendly e-shop

User friendly

Pokud si u nás objednáte tvorbu stránek s e-shopem, budeme se co nejvíce snažit, aby byl e-shop, který pro vás připravííme, co nejsnáze ovladatelný a aby co nejvíce uživatelů také svoji objednávku dokončilo. 

 

Uživatelsky přívětivý e-shop

Pokud zavítáte na mnohé e-shopy, zjistíte, že zde mnohdy vládne určitý chaos a že je těžké se na nich orientovat. E-shopy, které vytváříme my, takové rozhodně nejsou. Zastáváme názor, že pokud zákazník zavítá na váš e-shop, měl by bý co nejvíce poháněn k tomu, aby si zde mohl bez problémů vybrat a aby zboží také skutečně zakoupil. 

Přehledný e-shop i s tisícem položek 

E-shop, který pro vás připravíme, bude uživatelsky přívětivý, i když bude zahrnovat stovky, nebo tisíce položek. Vytvoříme jasnou strukturu, ve které se bude zákazník snadno orientovat a jednotlivé položky si snadno zobrazí a prohlédne. Dbáme na kvalitu obrázků a popisek k nim. Víme dobře, že i slovní doprovod k obrázkům je důležitý, protože právě ten mnohdy prodává. 

 

uživatelsky přívětivý, e-shop

Kontaktní formulář

Digitalizace VHS kazet na DVD Digitalizujeme vaše VHS videokazety na DVD do počítače, na pevný disk nebo flash disk. Záloha VHS, MiniDV, Hi8 kazet do počítače.

Venkovní vířivky Praha Vířivé vany na zahradu a do exteriérů. Prodej vířivek v našem Showroomu v Praze - SPA Vířivky.