3D Vizualizace

Součástí webů nejrůznějších firem bývá také 3D vizualizace. I v tomto oboru vám můžeme nabídnout profesionální a kvalitní služby. 3D vizualizace od naší společnosti bude přesně plnit svůj účel a vašim zákazníkům ukáže perfektně vaši nabídku. 

3D vizualizace tak dodává velmi věrnou představu o tom, jak může vypadat vámi nabízený projekt a jak bude tento projekt zasazen do podmínek klienta, tedy např. do jeho pozemku. 3D vizualizace umožňuje, aby si zákazník skutečně dobře projekt prohlédl a vyzkoušel. 3D vizualizaci je možné oddalovat, přibližovat ji, procházet se v ní. 

Reference 3D Vizualizace MÁM ZÁJEM O KONZULTACI

Co můžete očekávat:

Konzultace

Nejprve si vyslechneme váš projekt, záměr a představu o 3D vizualizaci. Probereme s vámi pro a proti a pomůžeme najít nejlepší řešení poměru cena/výkon.

Hrubý návrh 3D vizualizace

Když máme hrubou představu o 3D modelech, vytvoříme hrubý náčrt/návrh jak by vše mohlo vypadat. Případně doporučíme nákup 3D modelů pro úsporu financí i času pokud je to v projektu možné.

Průběžné korektury

Během realizace 3D modelů neustále s klientem konzultujeme, zda je vše v pořádku a není potřeba cokoliv operativně měnit.

Finální výstup a postprodukce

Po dokončení 3D modelů přichází na řadu tzv. render. Jedná se o výstup z 3D grafického programu v požadované kvalitě a rozlišení. Po dokončení renderingu přichází na řadu postprodukce a finální úpravy snímku.

 

Reference 3D Vizualizace MÁM ZÁJEM O KONZULTACI

Zpět na funkce