3D Animace

Vytváříme 3D vizualizace, které umíme rozpohybovat. Animovanou tvorbu provádíme přímo ve 3D programu a průlety krajinou, 3D návody k instalaci nebo cartoon charakter animace pro nás není problém. Rozpohybovat ve 3D dnes dokážeme opravdu všechno. Dejte nám příležitost a my pro vás 3D animaci zrealizujeme.

Reference 3D Animace  MÁM ZÁJEM O KONZULTACI

Co můžete očekávat:

Konzultace

Důležitá je příprava a seznámení se s 3D projektem. Rádi si vás vyslechneme a navrhneme optimální řešení. 3D animace může mít nekonečně mnoho stylizací a podob a tak je důležité, abychom si vše upřesnili již na začátku. Budete chtít animaci tak reálnou, že nepůjde rozeznat od reality nebo vám bude stačit cartoon stylizovaná 3D animace.

Scénář 3D animace, Storyboard

V případě 3D animací vytváříme kompletní scénář, propočítáváme čas renderu a realizace a navrhujeme možné úspory a řešení tak aby výsledná 3D animace byla hotova co nejdříve a v co možná nejlepší kvalitě. V případě potřeby kreslíme Storyboard

Průběžné korektury

Během realizace 3D modelů, které jsou potřebné pro následnou 3D animaci, neustále s klientem konzultujeme, zda je vše v pořádku a není potřeba cokoliv operativně měnit.

Finální výstup a postprodukce

Po dokončení animace přichází na řadu tzv. render. Jedná se o výstup z 3D grafického programu v požadované kvalitě a rozlišení. U 3D animací nejdříve renderujeme tzv. náhledový render abychom vše zkontrolovali a ještě jednou ověřili, že v 3D animaci vše probíhá v pořádku a až následně renderujeme finální kvalitu. Po dokončení renderingu přichází na řadu postprodukce a finální úpravy animace.


Reference 3D Animace  MÁM ZÁJEM O KONZULTACI

Zpět na funkce