GENES Media nabízí

Firma GENES Media s.r.o. vznikla v roce 2008 a do dnešního dne ma ve správě více jak desítky velkých a úspěšných projektů. Klientům nabízíme vše od A po Z, tedy od realizace webových stránek, přes jejich optimalizaci pro vyhledávače, konzultační a odborné porady atd. Specifickým produktem je poté 3D grafika, 3D vizualizace a 3D animace, které mohou sloužit jako doplněk webových stránek nebo také samostatně jako marketingový nástroj.

V případě, že máte zájem o profesionální webové stránky nebo 3D vizualizace, jsem si 100% jistý, že jste na správném místě.


↓ Vyberte si z níže uvedených produktů/služeb ↓

 

Tvorba webových stránek

Profesionální tvorba webových stránek a e-shopů. Interaktivní a responzivní webdesign, který je základem k úspěšným a funkčním webovým stránkám. Základem je CMS Genes+ intuitivní administrace a webdesign, který je tvořen na míru každému klientovi. Specializujeme se na tvorbu B2B webových stránek pro firmy.

 

Více o tvorbě webových stránek  Reference webů

Tvorba webových stránek

3D Vizualizace

Součástí webů nejrůznějších firem bývá také 3D vizualizace. I v tomto oboru vám můžeme nabídnout profesionální a kvalitní služby. 3D vizualizace od naší společnosti bude přesně plnit svůj účel a vašim zákazníkům ukáže perfektně vaši nabídku. 

3D vizualizace tak dodává velmi věrnou představu o tom, jak může vypadat vámi nabízený projekt a jak bude tento projekt zasazen do podmínek klienta, tedy např. do jeho pozemku. 3D vizualizace umožňuje, aby si zákazník skutečně dobře projekt prohlédl a vyzkoušel. 

Více o 3D Vizualizace  Reference 3D

3D Vizualizace

3D Animace

Vytváříme 3D vizualizace, které přivedeme k životu 3D Animace. Animovanou tvorbu provádíme přímo ve 3D programu a průlety krajinou, 3D návody k instalaci nebo cartoon charakter animace pro nás není problém.

Více o 3D animaci Reference 3D animace

3D Animace

SEO Optimalizace

V dnešní době, kdy se denně spouštěj stovky nových webových stránek je optimalizace webových stránek pro vyhledávače více než dříve potřebná. Díky SEO optimalizaci se vaše webové stránky budou zobrazovat na lepších pozicích ve vyhledávačích seznam.cz a google.cz. Díky správně optimalizovaným webovým stránkám vás uvidí více lidí a budete před konkurencí, která své weby neoptimalizuje.

Více o optimalizaci webů  Reference SEO

SEO Optimalizace