Ceník

Ceník tvorby webových stránek není přesně určen, protože každý projekt webu v sobě nese nové zkušenosti, cíle a překážky které chceme překonávat. Každá webová stránka je jedinečná a unikátní a to zabere čas. 

Cena tvorby webových stránek

Všeobecně se u nás pohybuje cena tvorby jednoduchého webu pro jednotlivce nebo malou společnost od 25.000,- Kč. 
Nicméně pracujeme také na projektech za bezmála 600.000,- Kč. Proto je velice důležité nejdříve konzultovat (osobně nebo telefonicky) váš plánovaný projekt, požadavky, cíle, rozsah a rozpočet abychom mohli nabídnout co nejpřívětivější poměr cena/výkon na tvorbu webových stránek.

V návaznosti na plánování vývoje pro naše klienty je cena také závislá na termínu, který si přejete dodržet. Ve standardním období plánujeme projekty s počátkem realizace +3měsíce od zadání, ale máme zde také možnost prioritní a expresní realizace.

První telefonická konzultace: ZDARMA
Sazba webdesignéra: 900,-/hod
Sazba UX a UI odborníka: 1.500,-/hod
PHP programování a CSS stylování webu: od 1.300,-/hod

Mám zájem o konzultaci webových stránek


Cena 3D grafiky, 3D vizualizací a 3D animací

Počítačová grafika je velmi rozmanitý obor. Ať už se jedná o klasickou 2D grafiku, tiskoviny, kreslenou grafiku nebo specializovanou 3D grafiku, nelze jen tak určit cenové rozpětí. Každý projekt je individuální a my s klientem hledáme nejlepší poměr cena/výkon. Je také obrovský rozdíl mezi realizací neživých 3D objektů a jejich animací a modelováním 3D postav a charakterů.

První telefonická konzultace: ZDARMA
Sazba 3D grafika: 1.500,-/hod
Sazba 3D animátora: 1.800,-/hod

Mám zájem o konzultaci 3D projektu