TOP 20 Nejúžasnějších kanceláří - část 5/5

TOP 20 Nejúžasnějších kanceláří - část 5/5

23. Prosinec 2017

LIVING SOCIAL - WASCHINGTON, D.C.

Pokud ještě neznáte Living Social, jsou podobné jako Groupon, mají stejný styl ale rapidně více rostou. V této budově můžete vidět ostrý mix starého a nového designu, protože se některé staré části zachovaly a odhalují kus minulosti celé budovy. Sem tam odkrytá cihla, starožitné dveře a staré okenice můžete vidět ve stejné místnosti, kde jsou  velké zrcadlové stěny, herní koutky, TV s plochou obrazovkou a také fotky koblih. Do práce si vybírají většinou spíše mladé, protože jsou v práci spolehlivější pro těžší práce. Zaměstnanci ale nejsou přepracovaní, protože mixují práci se zábavou, tudíž se jim práce nezdá jako práce ale spíš jako zábava.

 

LIVING SOCIAL - WASCHINGTON, D.C.

 

THINKGARDEN - MILAN, ITALY

,,Pracuji v kanceláři na svém počítači alespoň 50hodin týdně a jediná věc, která mi tu chybí je příroda. ThinkGarden pochopila že děláme práci, při které musíme většinu svého času strávit v kanceláři, ale to není důvod, proč by nemohla být nějaká živá příroda s námi.''  Celá jejich kancelář je navržena tak, aby byli zaměstnanci spokojení a měli u sebe alespoň trochu té živé přírody - květiny, kameny, stromy a neobvyklé tvary stolů. Dokonce i stěny jsou navrženy tak, že máte pocit že sedíte v lese a zářivě bílý nábytek kontrastuje se živými rostlinami. Pokud si nemyslíte, že je prostor příliš zelený, pak vám možná změní názor všechna ta zeleň umístěná na recepci.

 

THINKGARDEN - MILAN, ITALY

 

 

PALLOTA TEAMWORKS - LOS ANGELES, CALIFORNIA

Tento prostor se od ostatních liší hlavně rozpočtem. Ten byl omezen na pouhých 40$ na 0,09m2, což přinutilo návrháře myslet jinak. Celé to muselo být provedeno v takovém napjatém rozpočtu, že nakonec vzali spoustu přepravních kontejnerů a proměnili je na kancelářské prostory ve velkém skladu. Tento jedinečný design a svěží barvy, vytvořili poměrně zajímavé pracovní prostředí, které je nejen levné postavit, ale taky levné rozjet. Pallota TeamWorks je charitativní organizace, která se specializuje na získávání peněz pro různé potřeby a to prostřednictvím dobročinností pro lidi, aby se zúčastnili a vydělává tím tak 10 000 000$ ročně.

 

PALLOTA TEAMWORKS - LOS ANGELES, CALIFORNIA

 

 

 

CORUS QUAY - TORONTO, CANADA

Tato budova má 46451,5 m2,byla označena jako nechytřejší budova Toronta a vypadá skoro jako zábavní centrum. Budova sdružuje 1100 zaměstnanců, kteří jsou umístěni do 11ti samostatných budov s mnoha společenskými prostory a to i včetně pěti atrii, se třemi skluzavkami a salonky s televizí. Tato budova je celá o zábavě. Budova má jasné barvy, velkou TV, zasedací místnosti, stoly ve tvaru hokejových stadionů... Má opravdu všechno, co má superfirma mít.

 

CORUS QUAY - TORONTO, CANADA

 

 

A BONUS! NAŠE FIRMA GENES MEDIA s. r. o. - PRAHA

Tato firma je umístěna ve sklepním bytě o velikosti asi 50m2. Okna jsou nahoře, tudíž ani nevíme, zda venku svítí slunce nebo prší. V naší kanceláři máme hrací automat a stolní fotbálek. Kancelář je doplněna pohodlnými křesly, kde si všichni můžeme kdykoliv odpočinout a relaxovat.

 

GENES Media s.r.o.

 

Všichni zaměstnanci včetně našich superšéfů jsou kamarádští a sympatičtí. Rádi hrají herní automaty, nejvíce Tetris a Mario, přičemž se hodně nasmějí. Pak se lépe soustředí na svou práci.

 

GENES Media s.r.o.

 

Nejlepší je, že je tady opravdu super kolektiv. Kdykoliv má někdo chuť si zahrát stolní fotbálek, všichni si rádi zahrají. Odpočinek od práce je důležitý. Jakmile mozek na chvíli vypnete a soustředíte ho na agresivní hru stolního fotbálku nebo Tetrisu a Maria, můžete se vrátit ke své klidné práci.

 

 

GENES Media s.r.o.