TOP 20 Nejúžasnějších kanceláří - část 4/5

TOP 20 Nejúžasnějších kanceláří - část 4/5

20. Leden 2017

ZAPPOS - LAS VEGAS, NEVADA

Pokud nejste z Ameriky, pak jste možná ještě neslyšeli o Zappos . Je to skutečně obrovská firma  - největší prodejce obuvi online. Spokojenost zákazníků je jejich tajemstvím úspěchu a to je to, čím jsou známí.To je také důvod proč je součástí jedné z nejúspěšnějších stránek internetu - Amazon.com.

Každý zaměstnanec dostane svůj vlastní malý otisk ruky do kancelářského designu. Na rozdíl od většiny společností v tomto seznamu Zappos podporuje každého zaměstnance, aby měl v práci svoje dekorace, se kterými se bude v práci cítit dobře. To znamená, že každá kancelář je jedinečná a každý zaměstnanec se cítí více jako doma. Zaměstnanci se mohou také vyjádřit k návrhu konferenčních místností. Pokud budete mít cestu kolem Las Vegas, můžete si udělat krátký výlet za město do kanceláří a dozvědět se o firmě Zappos více a zdarma.

 

ZAPPOS - LAS VEGAS, NEVADA

 

 

 

KBP WEST OFFICES - SAN FRANCISCO, CALIFORNIA

Tato jedinečná, budova s několika kancelářemi a konferenčními místnostmi se skládá ze tří křídel, které jsou od sebe odděleny posuvnými stěnami. Konstrukce kanceláře rozhodně není typická. K dispozici je knihovna, konferenční místnost s dřevěnými otočnými židlemi zvláštně tvarovanými, bizardně tvarované pokoje s šikmými stropy a stěny s projektorem a tabulí. Miniaturním  schodištěm se zeleným kobercem se dostanete k telefonním budkám pro konferenční hovory - to vše uvnitř.

Jedná se o kancelář reklamní firmy v San Franciscu.  Jakmile mají zaměstnanci pauzu, je tu vnitřní zahradní koutek  nebo velká barevná jídelna kde mohou zaměstnanci odpočívat a pak pokračovat v práci.

 

KBP WEST OFFICES - SAN FRANCISCO, CALIFORNIA

 

 

 

BIG IN JAPAN - DALLAS, TEXAS

Je úžasné vidět, jak rychle mohou v této době technologické firmy růst. Big in Japan v Dallasu začala v roce 2008 jen s jejich oceněným čárovým kódem pro aplikace. Jsou teď ve stále se rozšiřujících a moderních kancelářích, které se zaměřují na bezva dekorace, jako je např. 2,75m vysoká Hulk socha.  Stejně jako většina úřadů v tomto seznamu  BIJ se rozhodli pro prosklené  konferenční místnosti, čímž se získá dojem prostoru.

Pro relaxaci je tu vždy Rock Band a různé herní konzole s pohodlnými koženými pohovkami a sedacími pytli. Mix 'pracovat a hrát si' je v každé kanceláři. Jen se otočíte na židli a můžete hrát Fussball. Big in Japan pochopil, že není schopen dělat věci pořádně, aniž by se u toho nebavil.

 

BIG IN JAPAN - DALLAS, TEXAS

 

 

 

TRACTION MARKETING GROUP - OKLAHOMA CITY, OKLAHOMA

Traction Marketing Group začínalo pouze v obyčejném skladu s plánem kreativity. Barvou natřeli každou stěnu jinak a je z toho velmi zajímavý mix po celých velkých velkoprostorových kancelářích. Odstranili drsné fluorescentní osvětlení a zvolili bodové a podlouhlé osvětlení, které se houpe nad stolem ping pongu. Velká skleněná garáž zaplaví celý prostor přirozeným světlem, což je pak mnohem pohodlnější. Celý objekt je navržen tak, aby odrážela styl společnosti a podnikání a mohu říci z vlastní zkušenosti že mají stejný přístup i k práci a to přináší mnohem lepší výsledky.

 

TRACTION MARKETING GROUP - OKLAHOMA CITY, OKLAHOMA