TOP 20 Nejúžasnějších kanceláří - část 3/5

TOP 20 Nejúžasnějších kanceláří - část 3/5

19. Leden 2017

YOUTUBE - SAN BRUNO, CALIFORNIA

YouTube firma byla prodána za 1,65 miliardy dolarů.  Google srší drahými kancelářemi, ale Youtube si všechno zařídili sami a to za opravdu málo peněz! Zaměstnanci mohou být tak spokojeni s velkými otevřenými prostory, které mají zaměstnanci vždy k dispozici. Mohou relaxovat jak vevnitř tak i venku a třeba i jezdit na koni! Mají zde plno jídla, mohou hrát hry, golf, plavat, posilovat atd.. Je to podnikání pro potěšení. Zaměstnanci budou tak uvolnění a inspirovaní natolik, aby přišli s novými nápady a dobře se jim pracovalo se svými kolegy.

 

YOUTUBE - SAN BRUNO, CALIFORNIA

 

 

DTAC HEADQUARTERS - BANGKOK

Dtac se nedávno rozhodla skoncovat se samostatnými kancelářskými prostory po celém městě Bangkoku a postavil 6 budov pod jednu střechu. Tato budova se stala vůbec největší pronajatou kanceláří v historii Thajska. Zabírá asi 60 387m2! Krok a design odráží vůli společnosti, který posílil spolupráci, komunikaci a společné cíle - zvýšení tvořivosti.

 

Přístup značky DTAC je ''hrát si a učit se'' a chtěli, aby se to odráželo ve prospěch zákazníků i zaměstnanců. Jejich nové inspirující kanceláře mají 22 pater. Chlubit se mohou obrovskou kruhovou knihovnou amfiteátru a to celé patro je vyhrazené pro zábavu. Mají tam stolní fotbálek, stolní tenis, běžecké dráhy, koncerty a divadelní prostory, piknikový stůl a jídelnu. Nezapomeňme na otevřenou terasu s výhledem na panorama Bangkoku.

 

 

DTAC HEADQUARTERS - BANGKOK

 

 

GUMMO - AMSTERDAM, THE NETHERLANDS

Gummo byl pronajmutý prostor v prvním patře staré budovy  Parool v Amsterdamu. Po dvou letech L29 přesvědčil Gummo, aby přijal nabídku vytvořit stylové kancelářské prostory, které by měli ten nejmenší dopad na životní prostředí a na jejich peněženky. Všechno  se v kanceláři přizpůsobí novému stylu bílé a šedé. Veškerý nábytek  byl z místních zdrojů e-bay, z charitativních obchodů a i ze starých kanceláří. Všechno se pak natřelo ekologickým lakem, aby to odpovídalo novým barevným schématům.

 

 

GUMMO - AMSTERDAM, THE NETHERLANDS

 

 

LEGO - DENMARK

Pokud máte myšlení jako já, pak je vaše ideální kancelář kdekoliv, kde můžete být obklopeni celý den legem a hrát si. To je to, na čem Lego pracuje.  Barevné rozložení podporuje hraní mezi zaměstnanci a to ve snaze rozpálit jejich představivost.

Zasedací místnosti jsou světlé, barevné a prostorné, jen se liší velikostí podle jejich použití. Jsou ale navrženy hlavně pro jednu věc: poskytovat veselé a pohodlné pracovní prostředí posilující morální rozvoje produktů. Celá kancelář je navržena tak, že si může každý hrát s legem a přijít s něčím novým. Jestliže by vás nebavilo strávit den hraním si s legem, pak už nevím co by vás bavilo víc!

 

LEGO - DENMARK