TOP 20 Nejúžasnějších kanceláří - část 2/5

TOP 20 Nejúžasnějších kanceláří - část 2/5

18. Leden 2017

PARLAMENT - PORTLAND, OREGON

Tahle firma moc dobře ví, že je důležité mít pohodlné a veselé pracovní prostředí. Konstrukce těchto kanceláří zahrnuje spoustu recyklovaného materiálu, jako jsou třeba cedule názvů ulice, zachráněná pec na pizzu, dřeva ze stodoly atd. Neznamená, že tímto musí design trpět! Pozornost upoutají hlavně detaily a provedení, což jsou skvěle kombinace různých surovin.

Kancelář doplňuje vyhovující medvědí koberec.

 

PARLAMENT - PORTLAND, OREGON

 

 

DREAMHOST - LA BREA, CALIFORNIA

Byl navržen stejnými lidmi jako byl navržen AOL či FACEBOOK. DREAMHOST má světlé a otevřené prostory, které jsou rozmístěny po celé budově pro jednání, odpočinek v práci, stejně jako herní oblasti a místa k jídlu. Kanceláře jako jsou tyto, se mohou začít objevovat i u nás, ale to by se muselo jednat o opravdu velké peníze. Kdo z vás si mohl zahrát v práci ping pong?

Mají zde velká skleněná okna, aby se vyvarovali těm drsným zářivkám, kvůli kterým by se zaměstnanci cítili moc klinicky.

 

DREAMHOST - LA BREA, CALIFORNIA

 

COMVERT - MILAN, ITALY

Tohle má být jedna z nejúžasnějších staveb a vybudovaných kanceláří, které patří oděvní firmě COMVERT. Během hledání nových prostorů dostali nápad, že by postavili nové kanceláře ve starém opuštěném kině. To se nabízelo jako perfektní řešení. Byl to dost velký prostor k umístění všech kanceláří. A co se stalo se všemi těmi místnostmi, kde diváci sedávali v průběhu filmu? Odpověď je unikátní a inspirovaná a přitom tak jednoduchá! - Postavili hangár s rampami na brusle a skateboard přímo nad skladem.  Tohle bylo perfektním řešením pro všechny prostory a pro zachování zábavy personálu.

 

COMVERT - MILAN, ITALY

 

 

FACEBOOK - PALO ALTI, CALIFORNIA

Facebook šel na svůj kancelářský design trochu jinak než většina firem. Aktuálně používají svůj vlastní software, aby provedli průzkum. Ptají se svých zaměstnanců, co by chtěli změnit na svých kancelářích. Výsledky byly vynikající. Pracovní prostředí s velkými otevřenými prostory pro práci i pro zábavu dokonce s DJem! Je pravda, že je jednodušší zapojit si sluchátka do iPodu, ale zde si můžete s kolegy namixovat písničky, které máte rádi.  To vše v kombinaci s moderním designem.

Facebook má jedny z nejlepších pracovních míst, protože mají práci jako zábavu. K tomu úžasné prostředí pro zaměstnance, kteří už toho mají dost a potřebují se odreagovat. Zaměstnanci se totiž musí starat o 500 miliónů uživatelů denně ze zhruba 750 miliónů aktivních účtů.

 

FACEBOOK - PALO ALTI, CALIFORNIA