TOP 20 Nejúžasnějších kanceláří - část 1/5

TOP 20 Nejúžasnějších kanceláří - část 1/5

18. Leden 2017

Firmy, zejména v této době, které vydělávají peníze přes internet, kladou více důrazu na to, aby jejich zaměstnanci a pracovní prostředí, vypadalo tak, že ze svých zaměstnanců mohou získat to nejlepší.  Sestavili jsme seznam 20ti oblíbených kanceláří z celého světa, abychom vám ukázali co se děje v zákulisí některých z kanceláří nejznámějších společností na internetu i některých menších firem.

 

SELGAS CANO - MADRID

V tomto seznamu jsou k vidění kanceláře z největších společností na světě. Ale když přijde na to, nezáleží jen na velikosti kanceláře. Jedna z nejvíce relaxačních kanceláří je napůl pod zemí a napůl nad zemí s výhledem do lesa. To je SELGAS CANO, který byl navržen Iwanem Baanem a je umístěn v lese nedaleko Madridu ve Španělsku. Tento úřad pro architekty je světlý, vzdušný, s čistými liniemi a barevnými detaily, což je pro práci skvělé. Není to ani tak o super zábavě, skluzavkách, skvělém jídle a hrách, ale více je to o uvolněném prostředí, daleko od silného osvětlení a velkých prázdných místností.

 

SELGAS CANO - MADRID

 

GOOGLE OFFICE - ZURICH

Není tajemstvím, že google je zábavná  firma, s tunou peněz, specializovanými zaměstnanci a částí jejich tajemství jsou jejich úžasné již dlouho fungující kanceláře. GOOGLE věnoval spoustu času a peněz do tvorby dokonalého prostředí, spojením příjemného s užitečným tak, že si zaměstnanci mohou odpočinout a doplnit energii během své přestávky. GOOGLU se podařilo navrhnout kreativní kanceláře, ve kterých jsou zaměstnanci spokojení. Je tu ale jedno pravidlo, které GOOGLE musí dodržovat. Nikdo nesmí být dál než 100 metrů od jídla, tudíž zjistíte, že jsou všude kuchyně a bufety, kde jsou zaměstnanci stravováni 3x denně ZDARMA. Pokud jsou zaměstnanci přepracovaní a už se nedokáží soustředit, mají vždy k dispozici knihovnu s akváriem.

 

GOOGLE OFFICE - ZURICH


REDBULL OFFICE - SOHO, LONDON

Tahle velká kancelář v Londýně je vlastně přestavěná budova z pěti starých hospod v SOHO. Je to dost zajímavá budova s dostatkem prostoru k zábavě. RED BULL není jen o energetických nápojích. V této firmě pracuje více než 100 lidí, většinou ve věku od 20ti let a podmínkami jsou, aby spolupracovali, byli kreativní a pracovali spolu v těchto unikátních prostorách.

Rozhodli se postavit více salonků, aby zachovali původní prvky starých budov. Recepce se v noci promění v bar! Tohle je ideální pracovní prostor pro mladé Londýňany, kteří hodlají být kreativními zaměstnanci jedné z nejzajímavějších firem v okolí. 

 

REDBULL OFFICE - SOHO, LONDON

 

AOL HEAD QUARTERS - PALO ALTO, CALIFORNIA

Tato firma se snaží o velké změny s nákupem webové stránky, jako je TechCrunch a Huffington Post. Už se zbavili nevýrazné podnikové fasády a vzali si příklad z GOOGLU.  Snažili se, aby jejich kancelář měla vše, co se očekává od obrovské internetové společnosti - velká kuchyň, vymalování různými barvami, obrovská odpočinková plocha, kulečníky, herny a samozřejmě všechny důležité pracovní prostory k meetingům a zasedáním.

 

AOL HEAD QUARTERS - PALO ALTO, CALIFORNIA