První 3D lentikulární tištěná kniha s příběhem

První 3D lentikulární tištěná kniha s příběhem

4. Únor 2014

STARTUJE NA KICKSTARTERU 19.5.2014
pomož nám i ty... 

 

 

V roce 2007 jsem se s kolegou Jirkou Jelínkem pokusil vydat 3D lentikulární knihu pro děti. Bohužel, zejména díky naší tehdejší neznalostí procesů marketingu zisků a ztrát :-) jsme nebyli schopni tento produkt dostat do podvědomí. 3D lentikulární kniha pro děti pirátka Kačenka tak upadla v zapomění. :-(

 

Nyní, v roce 2014 jsme se rozhodli, že naši vizi a projekt pro děti s první 3D lentikulární knihou a příběhem malé pirátky Kačenky uvedeme v novém designu a vložíme do tohoto projektu maximální nasazení a veškeré znalosti a vědomosti které jsme za posledních 7 let získali.

 

První 3D lentikulární tištěná kniha s příběhem znamená také značné investice, které v současné době nejsme schopni sami do tohoto projektu vložit a tak jsme se rozhodli investovat veškeré naše prostředky, a že jich bohužel není mnoho, do realizace projektu na celosvětovém serveru KickStarter.com. Díky tomuto portálu se budeme od 19.května snažit získat investici do tohoto dětského projektu, tak abychom jej mohli realizovat pro VÁS a Vaše DĚTI.  

 

Veškeré informace a vznikající sketche, návrhy a 3D design můžete sledovat na našem Facebooku www.facebook.com/lentibook a také na připravovaných webových stránkách www.lentibook.com . Jestliže ještě nevíte co znamená 3D lentikulární tisk a jak vypadal prototyp lentikulární knihy v roce 2007, připravili jsme zde pro vás video ukázku.

 

 

Nyní probíhá redesign Kačenky pirátky a dalších postaviček a zároveň připravujeme veškeré potřebné dokumenty pro vstup na KICKSTARTER. Zde můžete nahlédnout na nové skicy a testovací 3D rendery.

 

Pirátka 3D lenticular Book

 

Pirátka 3D lenticular Book

 

Doufáme, že i vy nám pomůžete získat potřebné finanční prostředky na realizaci tohoto projektu.

 

 

Děkujeme - za PirateGirl tým
Marek Kotala (Řízení procesů, 3D supervisor)
Jiří Jelínek (Tisk a kompletace produktu)
Radek Vrňák (Marketing a komerce)
Pavel Abrhám (3D modelování)
Adéla Ouhrabková (2D kresba)