Nejhledanější slova na Seznamu

Nejhledanější slova na Seznamu

5. Leden 2016

Začátek nového roku bývá období, kdy všichni analyzují rok uplynulý a snaží se vzpomenout si na to dobré. Každého SEO odborníka přitom zajímají hlavně klíčová slova – náš denní chléb. Pojďme se tedy podívat, co lidé nejvíce vyhledávali na našem milovaném Seznamu. 

Asi nikoho nepřekvapí, že lidé se stále nenaučili využívat záložky a pole s cílovou URL. Proto i letos na první místě je slovo Facebook a zejména potom spojení Facebook přihlášení. Trend, kdy lidé adresu nejdříve zadají do vyhledávače, i když přesně znají její plné znění bude asi ještě dlouho mezi námi.

 

Druhé místo si osobitě drží YouTube, hlavně díky letním přímým přenosům z koncertů po celém světe.Velkou trojku uzavírá velký bratr Google, opět stejná situace jako u Facebooku. Nejlepší možný způsob, jak přejít na Google.cz je podle českých uživatelů evidentně napsat slovo Google do vyhledávání na Seznamu.

 

Velké díky teď patří přímo Seznamu, který zveřejnil i slova z kategorie 18+. Porno na čtvrtém, freevideo na pátém a uložto na šestém místě dává jasný obraz o tom, jaký obsah jsme nejčastěji hledali v minulém roce na českém internetu.

 

Níže se můžete podívat na celý žebříček.

Nejhledanější slova na Seznamu