Genes získal kouče!

Genes získal kouče!

22. Září 2015

Také se chcete někam posunout? My v Genesu určitě, a proto jsme si řekli, že by nás zajímal pohled na naši práci od někoho zvenčí. Znáte to, pokud něco děláte dnes a denně, nemusíte vidět spoustu věcí, které uhodí někoho jiného do očí prakticky okamžitě! A tak jsme se rozhodli, že vyhledáme pomoc kouče.

Koučink je dnes dost populární slovo. Ačkoliv můžeme slyšet i o sexuálním koučinku, ve většině případů se jedná o rozvíjení člověka po pracovní stránce, což je přesně ta oblast, která zajímala i nás. Ale kde získat toho nejvhodnějšího kauče? Proto nás velmi zaujal projekt agentury Czechinvest CzechEkoSystem, který sliboval, že vám toho pravého kouče vyhledá, a to dokonce zdarma! 

Takže jsme neváhali a do projektu podali také přihlášku. Do projektu CzechEkoSystem se mohou přihlásit firmy, od jejichž zápisu uplynulo ne více jak pět let, což byl přesně případ naší firmy. Prostředky poskytnuté agenturou Czechinvest lze čerpat právě na služby kauče. Naštěstí právě naše firma byla vybrána a získali jsme svého, osobního kouče!

Tím se stal Jan Všianský, známý investor a podnikatel, a my věříme, že díky jeho vedení se naše firma posune k zářným zítřkům a přílivu spokojených klientů. Spolupráci jsme zahájili prakticky okamžitě a věříme, že takto přijdeme na mnohá vylepšení, která budou sloužit ku prospěchu našim klientům. Takže zůstaňte na příjmu, o všem vás pochopitelně budeme prostřednictvím našeho blogu informovat!